Ιανουαρίου 25, 2020

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Ιανουαρίου 11, 2020

Τα τρία παιχνίδια της 18ης αγωνιστικής της Super League, τα ματς της 15ης αγωνιστικής της Basket League και οι αναμετρήσεις από τα κορυφαία ποδοσφαιρικά πρωταθλήματα της Ευρώπης ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά:
10:20 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο, Αλτενμπεργκ Λουτζ
10:50 Eurosport 2 Βαλ ντι Φιέμ Σκι
11:20 Eurosport 1 Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 1ο σκέλος Σκι
11:50 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο, Αλτενμπεργκ Λουτζ
12:30 Eurosport 1 Ελεύθερη Κατάβαση Γυναικών Σκι
12:40 Eurosport 2 Ομπερχοφ Σκυταλοδρομία Γυναικών Δίαθλο
14:15 Eurosport 1 Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος Σκι
14:20 Eurosport 2 Βαλ ντι Φιέμ Σκι
14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Κρίσταλ Πάλας – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ 2019 – 2020
14:30 Novasports 3HD Μπρέντφορντ – ΚΠΡ Τσάμπιονσιπ Αγγλία Ποδόσφαιρο
15:00 ΕΡΤ3 Νίκη Βόλου – ΟΦ Ιεράπετρα Football League Ποδόσφαιρο
15:00 Eurosport 2 Δρέσδη Σκι
15:30 Eurosport 1 Ομπερχοφ | Σκυταλοδρομία Ανδρών Δίαθλο
15:30 ΕΡΤ Play3 Λάρισα – ΠΑΟΚ Basket League Μπάσκετ
15:30 ΕΡΤ Play2 Ηφαιστος Λήμνου – Πανιώνιος Basket League Μπάσκετ
15:30 ΕΡΤ Play1 Κολοσσός – ΑΕΚ Basket League Μπάσκετ
15:45 ΕΡΤ Play4 Περιστέρι – Ρέθυμνο Basket League Μπάσκετ
16:00 COSMOTE SPORT 4 HD Λοκομοτίβ Κουμπάν – Νίζνι Νόβγκοροντ VTB United League Μπάσκετ
16:00 Novasports 2HD Κάλιαρι – Μίλαν Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
16:40 Eurosport 1 Βαλ ντι Φιέμ Σκι
17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Νόριτς Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο
17:00 Novasports 5HD Τσάρλτον – Γουέστ Μπρομ Τσάμπιονσιπ Αγγλία Ποδόσφαιρο
17:15 Novasports 1HD Βόλος – Ξάνθη Super League Ποδόσφαιρο
17:45 ΕΡΤ Sports HD Άρης – ΓΣ Ηρακλής Basket League Μπάσκετ
18:10 ΕΡΤ3 Ισραήλ – Ελλάδα EHF Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ανδρών Χάντμπολ
18:30 Novasports 3HD Μπορντό – Λιόν Γαλλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
19:00 FOX Sports Villanova Wildcats – Georgetown Hoyas NCAA College Basketball Μπάσκετ
19:00 Novasports 4HD Λάτσιο – Νάπολι Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Τότεναμ – Λίβερπουλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο
19:30 Novasports 2HD ΑΕΛ – Άρης Super League Ποδόσφαιρο
20:00 ΕΡΤ Sports HD Παναιτωλικός – Ατρόμητος Αθηνών Super League Ποδόσφαιρο
21:00 FOX Sports Xavier Musketeers – Creighton NCAA College Basketball Μπάσκετ
21:00 Novasports 3HD Τουλούζ – Μπρεστ Γαλλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
21:45 Novasports 1HD Ιντερ – Αταλάντα Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
22:30 COSMOTE SPORT 2 HD Βιτόρια Σετούμπαλ – Σπόρτινγκ Λισαβόνας Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

Επικοινωνία

Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας στα ακόλουθα στοιχεία

  info@postlarissa.gr

Πρωτοσέλιδα Εφημερίδων